Hizmetlerimiz
Servisimiz

Nasil Yardimci
Olabiliriz

Size özel yazılımlar, şirketinizin ilerlemesini sağlayan günlük işlemler ve görevleri yerine getirmek için tam olarak uyarlanmış bir platform sağlar. Özel bir yazılım platformuna sahip olmak, iş gücünüzün dengeli bir şekilde kalmasına yardımcı olur. Doğru verilerle işletmenizi tek bir ekrandan yönetme imkanı sağlar.

Sanallaştırma Yöntemi

BT altyapısının değerlendirilmesi, boşluk analizi, altyapı planlanması, tasarımı, finansal analizi, uygulama ve göç sanallaştırma gibi alanlarda Yazilim Terzisi size yardımcı olur.

Teknoloji Danışmanlığı

Yazilim Terzisi teknoloji uzmanlığı, otomasyon strateji bilgisi ve birinci sınıf danışmanlık hizmetleri ile müşterilerine profesyonel çözümler sunar. İş verimliliğini arttırarak ve maaliyetleri düşürerek daha etkili bir çalışma hedefler.

Yazılım Kalitesi

Yazilim Terzisi Bağımsız Kalite Güvencesi ile uygulamanın kalitesini kontrol etmenizi sağlar. Ürünün orijinal gereksinimlerine uygunluğunu kolay ve hızlı bir şekilde değerlendirir. Ürünü son kullanıcıların kolaylıkla kullanabileceği şekilde hazırlar.

Özel yazılım geliştirme

Yenilikçi fikirlerin zor rekabet ortamında ayırt edilmesi ve hayata geçirilmesinde uzun vadeli bir iş ortağı arıyorsanız, Yazilim Terzisi mükemmel bir seçim.

Uygulama güvenliği

Alanında uzman Yazilim Terzisi ekibi, yazılım güvenliğinizi sağlamak ve oluşabilecek riskleri en aza indirgemek için tüm güvenlik kontrollerinizi titizlikle tamamlar.

Uygulama güvenliği

Yazilim Terzisi müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için ekibiyle her zaman hazırdır. Müşteri sorunu yönetiminden teknik desteğe kadar, müşterileri için her açıdan birinci sınıf kullanıcı deneyimini garanti eder.

Neden Yazilim Terzisi

Yazilim Terzisi şirketi sizlere C #, Microsoft.NET, Mobil Uygulama ve Kalite Güvencesi konularında yüksek kalitede bir hizmet sunmaktadır.

Teklifimiz

Uzmanlardan Yönetilen Dijital Geliştirme Hizmetleri.

Sizlere, rekabetin bir adım önünde olmanızı sağlayan özel yazılımlar, mobil uygulamalar ve platformlar arası çözümler tasarlıyoruz

Veritabanı ve Yazılım Entegrasyonu

Uzmanlığımız, sağlık sistemleri alanında veri işleme, kurumsal yazılım arayüzleri geliştirme ve mevcut veriler hakkında gelişmiş raporlama içermektedir.

Mobil Uygulama Geliştirme

Projelerimizde alanında uzman, geliştirici ve tasarımcılarla çalışıyoruz. Mobil uygulama geliştiricilerimizle, tüm mobil platformlarda hizmet sunuyoruz.

Sağlık Sektörü Yazılımları

Sağlık uygulayıcıları ve sağlayıcılarıyla ilgili deneyimlerimiz, ihtiyaçlarınıza uygun bir dizi sağlık çözümleri geliştirmemizi sağladı.

Özel Yazılım Geliştirme

En zorlu problemlerinizi çözen, mevcut süreçlerinize ve sistemlerinize sorunsuz şekilde uyum sağlayan, işletmeniz için ölçülebilir sonuçlar üreten, özel yazılım uygulamaları oluşturur ve tasarlarız.

Şirket Çözümleri

Hedefimiz; girişimcilerin ilerlemesine yardımcı olmak ve gerekli olan teknolojiyi sunmaktır. Odak noktamız, geliri artırarak veya maliyetleri düşürerek müşterilerimizin kârlılığını artırmaktır.

Bakım ve Destek

Müşterilerimize geliştirdiğimiz ürünlerin başarısını en üst düzeye çıkarmak için kullanıcılardan geri bildirim toplamak, iyileştirme planları hazırlamak ve güncelleştirmeleri gerçekleştirmek, bakım destek politikamızın vazgeçilmez bir parçasıdır.