Yazilim Terzisi

Yazilim Terzisi / Uncategorized  / Olay Bildirimi! Yeni Güncellemeler Mevcut

Olay Bildirimi! Yeni Güncellemeler Mevcut

Bu hafta, bakım yönetimi sistemimizdeki olay raporlama bölümümüzle ilgili heyecan verici yeni güncellemelerimiz var. Geliştirme Ekibimiz, bildirilen olayları görüntülemenize ve gözden geçirmenize olanak tanıyan canlı bir kontrol paneli üzerinde çalışıyor.

Olay raporlama Temel özellikler:

  • Hasta Olay Sayısı
  • Fiziksel Müdahale
  • Önem Puanı
  • Önem Puanı Ortalama

Neden

Basitçe ifade etmek gerekirse, ÖĞRENMENİZE ve GELİŞTİRMENİZE yardımcı olacak iyi bir olay raporlama sistemine sahip olmak önemlidir.

Sistemimizin üst düzeyde çalışmasını sağlamak için, aşağıdaki önemi genişleten kıdemli bir psikolog yardımcısını ve Bilgi’yi davet ettik.

Erişilebilir ve doğru olay raporlarına sahip olmak neden önemlidir?

Olay raporları, bir şeylerin ters gittiğinin bir göstergesidir. Her olayla ilgili bilgileri tutarlı bir şekilde olabildiğince hızlı ve doğru bir şekilde kaydediyorsanız, gelecekte bunlardan öğrenmeye çalışmak için daha fazla bilgiye sahip olacaksınız. Doğru kayıtlar ayrıca, olayları nasıl yönettiğiniz ve insanların sıkıntıya düştüklerinde / olduğunda nasıl desteklendikleri konusunda müşterilerinize ve sağlayıcılarınıza karşı şeffaf olabileceğiniz anlamına gelir.

Pandora ile, sıkıntıya giren ve birisine saldıran bir hastanın bir kütüğün üzerine takılıp ayak bileğini bükmesi için farklı itici faktörlere sahip olacağını fark ederek olay bildirimi için benzersiz bir yaklaşım geliştirmeye çalışıyoruz. Her iki olayın da ortak faktörleri vardır, ancak meydana gelen olay nedeniyle benzersiz olan faktörleri de vardır. Biri hastanın davranışıyla ilgilidir ve fiziksel müdahaleyle sonuçlanabilirken, diğeri daha çok sağlık ve güvenlik ile ilgilidir. Her ikisi de ilk yardım alan veya acil durum hizmetlerini arayan birini içermiş olabilir. Bu nedenle, bilgi kaydetme işleminin yalnızca basitleştirilmesi değil, aynı zamanda mantıklı ve meydana gelen olayın türü ile ilgili olması gerekir, böylece kullanıcı raporlama sürecini tamamlamak için bir grup alakasız menüye tıklamaz.

Olay raporlama bakım yönetimi sistemimizi kullanmak size şu konularda fayda sağlayacaktır

  • Eğitim ve kaynaklara odaklanılacak ve uygulanacak temel alanların belirlenmesi
  • Olaylardan öğrenin ve hizmet kullanıcıları ve personel güvenliğini iyileştirmek için alanları inceleyin
  • Liderler ve MDT ekipleri bireysel olayları inceleyebilir ve makul ölçüm veya risk değerlendirmelerini uygulayabilir

Yönetim sistemimizin bu alanının iş yerinize yardımcı olacağından fazlasıyla eminiz. Daha fazlasını öğrenmek için iletişime geçin.

Bunun gibi daha fazla güncelleme için haber bültenimize abone olun burayı tıklayın